Stélky do bot FORMTHOTICS

Formthotics jsou ortopedické stélky vyvinuté a vyráběné na Novém Zélandu společností Foot Science International. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální podporu a tlumení v oblasti chodidla. Jejich specifikem je nejen podpora podélné i příčné klenby, ale i ukotvení a opora paty, což pomáhá udržet správnou biomechaniku chodidla a celé dolní končetiny během pohybu.

Formthotics jsou dostupné v každé velikosti a množství variant pro různé činnosti či sportovní aktivity, takže lze nalézt správnou volbu pro každého jednotlivce.

Formthotics jsou lehké, dynamické a individuálně přizpůsobené stélky, které podporují správné postavení chodidel, korekci plochonoží, prevenci bolesti zad, kyčelních, kolenních kloubů. Stélky do bot Formthotics jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který se po nahřátí přizpůsobí tvaru chodidla. Stélky Formthotics jsou antimikrobiální, antibakteriální a antifungální (protiplísňová). Jsou lehce omyvatelné a nenasákávají vodu.

Stélky Formthotics jsou populární mezi sportovci, protože poskytují výbornou podporu a tlumení, centraci kloubů a stabilitu, což může pomoci snížit riziko zranění a zlepšit výkon.