Služby

Fyzioterapie dospělých

Fyzioterapie dospělých: pomáhá pacientům s úrazy, traumaty, pooperačními stavy, vadným držením těla nebo svalovou dysbalancí. Fyzioterapeuti používají různé metody, jako je masáž, cvičení, mobilizace nebo manipulace kloubů, pro zlepšení funkce a snížení bolesti.

Fyziotrénink pro vrcholové a rekreační sportovce v dospělém, i dětském věku

Fyziotrénink pro sportovce se zaměřuje na zvýšení fyzické kondice, prevenci zranění, zlepšení výkonu a regeneraci po sportovní aktivitě. Fyziotrénink je vhodný pro vrcholové i rekreační sportovce v dospělém i dětském věku. Fyzioterapeuti také pomáhají sportovcům s lepším vnímáním těla a efektivnějším pohybem při sportu.

Fyzioterapie dětí

Fyzioterapie dětí se zabývá problémy s vadným držením těla, skoliózou, skoliotickým držením, svalovou dysbalancí, úrazy, traumaty nebo pooperačními stavy u dětí. Fyzioterapeuti používají speciální techniky a hry pro motivaci a zábavu dětí během terapie.

Manuální Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je speciální forma masáže, která stimuluje odtok lymfy z tkání. Lymfodrenáž pomáhá snižovat otoky, bolesti, záněty a podporuje hojení ran. Lymfodrenáž je vhodná po operacích, zraněních nebo po ablaci mammy (odstranění prsu).

Fyzikální terapie

Fyzikální terapie využívá různé fyzikální podněty, jako je ultrazvuk, elektrické proudy nebo teplo, pro léčbu bolesti, zánětu, svalového napětí nebo poruchy nervového systému. Fyzikální terapie je často kombinována s jinými formami fyzioterapie pro dosažení optimálního efektu.

Stélky do bot FORMTHOTICS

Stélky do bot Formthotics jsou individuálně přizpůsobené stélky, které podporují správné postavení chodidel, korekci plochonoží, prevenci bolesti zad, kyčelních, kolenních kloubů. Stélky do bot Formthotics jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který se při zahřátí přizpůsobí tvaru chodidla.